Pvc zemin kaplamaları

Pvc Zemin Kaplama zengin renk ve desen seçeneğiyle ev, ofis ve trafiği yoğunolan ahşap ve taş desenler den oluşan döşemesi pratik hijyenik ve leke tutumamasın dan dolayı temizliği kolay nemli ve rutubetli ortamlar da sudan etkilenmeyen yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen estetik bir zemin malzemesi dir.

Pvc Zemin Kaplaları montajı pratik vakit almayan gerektiğin de avrupai sistemde olduğu gibi müşterilerin kendilerinin de montaj yapabilmesine uygun bir malzemedir. Genelde trafiği yoğun alanlarda parke yada diğer zemin kaplamalarının uygun olmadıığı alanlarda (Islak Zeminlerde) suyla dayanıklı yapısıyla bir adım öne çıkmaktadır. Renkleri doğal ve gerçeğe çok yakın olduğundan dolayı garanti süresinin 10 yıl gibi uzun olması tercih sebeblerinin başında gelmektedir.

Heterojen Pvc Yer Kaplama Kullanım Alanları

Eğitim Kurumları Zemin Kaplaması

Görsellik ve hijyenik alanlar sağlamak için okullarda Pvc Yer Döşemesinin ....

Devamı

Ofis YerDöşemesi

Ticari alanlarda yoğun trafik pvc zemin kaplama ile şık zeminler....

Devamı

Kapalı spor sahaları

spor salonunda ve spor tesisinde kullanılmaktadır.

Devamı

Fabrika, İmalathane

Heterojen pvc kaplama yoğun trafik özelliğiyle tüm imalat alanlarında kullanılmaktadır....

Devamı

Hastane Zeminleri

Antibakteriyel pvc yer döşeme hastanelerin en çok tercih ettiği malzemeleridir....

Devamı

Merdiven kaplamaları

Tüm iç mekanların merdivenlerinde pvc kaplamaları kulllanılılmaktadır. Fiyat için arayınız....

Devamı

PVC Zemin Kaplama Ürünleri

heterojen rulo PVC zemin kaplamaları cila gerektirmeyen kolay temizlenebilen, antibakteriyel ve antistatik deşerleriyle, ofis, hastane, okul ve kreşlerde kullanıma yönelik tasarlanmış kaliteli ve ekonomik ürünleridir.Pvc zemin kaplama fiyatlarını etkileyen en önemli faktör pvc kaplamanın üzerinde ki filim katmanı bu katmanın kalın olması pvc zemin kaplamasının daha dayanıklı ve daha dirençli olması anlamına gelmekte dir.

 

Devamı

Heterojen Pvc Yer Kaplama

 Fiyat bakımından son derece ekonomik olan, bir kaç saat içerisinde büyük bir binaya serilerek kullanıma sunulma yeteneği olan bu uygulamalar, geçici zemin çözümleri için de oldukça idealdir. Üstelik geri dönüşümü sayesinde başka bir alanda da tekrar kullanılabilir. Değişik desen ve renk seçenekleri ile her dekorasyona ve alan konseptine rahatlıkla uyum sağlayabilen pvc heterojen, hem estetik hem fonksiyonel hem de ucuz bir dekorasyon çözümüdür.

Devamı

Etiketler : 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama, Yoğun Trafik Pvc Yer Döşemesi, Pvc Yer Döşemesi Fiyatları, Heterojen Pvc Kaplama ÇeşitleriPvc Zemin Kaplama FiyatlarıPvc Yer Kaplama Malzemeleri, Toki Pvc Yer Döşemeleri, En Ucuz Pvc Yer Döşemesi Fiyatları, Serfloor Pvc Yer Döşemesi, Koçtaş Yer Döşemeleri, Tekzen Yer Kaplamaları, Pvc Yer Döşemesi Nasıl Döşenir, Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri, Yer Zemin Kaplama Malzemeleri, Pvc Yer Kaplama Fiyatları, Pvc Yer Döşemesi, Pvc Zemin Kaplama | Okul Zemin Kaplamaları

Poz No

25.116/A5

TANIMI : 2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (kamu hizmet binalarının bütün koridorları, adliye duruşma salonu, kondisyon ve çok amaçlı salonlar, hastaneler, yoğun bakım odaları, hasta odaları (ameliyathane ve x-ray odaları hariç)

UYGULAMA ALANLARI: Hastaneler , ofis , fabrikalar , oteller ,  resturant , ev , merdiven kaplama , yemekhane, ana okulları,  sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, yatakhaneler , kreşler, ofisler , kamu binaları mağazalar , süper marketler, kapalı spor salonları , Sinema,  konferans, ticaret merkezleri , fabrikaların yönetim ofisleri , havaalanları, ticari alanlara , fuarcılık Sektörü, banka yönetim binaları ve şubeleri  devlet daireleri gibi vs tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür.

Mineflo, Mineflo Fiyatları, mineflo zemin kaplamaları ve en yeni mineflo renkleri için bizimle irtibata geçiniz.Mineflo Mineflo fiyatları, Mineflo yer döşemesi, Tarkett pvc Yer Döşemesi, Mineflo Modelleri, Mineflo Fiyat Listesi,pvc yer döşemeleri, homojen, heterojen, zemin çeşitleri, pvc yer kaplama, sport zemin, denge şapları tarkett, gerflor ,hasatane, okul, eğitim kurumları, sapor salonları, saglık kurumları, ofisler işyeri zemin kaplama,Pvc zemin kaplama, linolyum, marmeleum,Lino fatra, tarkett, ployflor, pvc zemin ve yer kaplamaları, pvc döşeme üzerine hizmet veren kurumsal bir firmadır

sehirler bölgesi