Heterojen Pvc Zemin Kaplaması

Heterojen Zemin Kaplama, Pvc Zemin Kaplamaları’nın en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir..

Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Tüm kalite tespit programlarından geçirilerek üretilmiş, Pvc zemin kaplamalarının yüzeyi özel PUR (Polyurethane Reinforced) tekniği ile güçlendirilmiştir. Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar. PVC zemin kaplamalarının pek çok avantajı vardır. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz

Heterojen Pvc Yer Kaplama Kullanım Alanları

Eğitim Kurumları Zemin Kaplaması

Görsellik ve hijyenik alanlar sağlamak için okullarda Pvc Yer Döşemesinin ....

Devamı

Ofis YerDöşemesi

Ticari alanlarda yoğun trafik pvc zemin kaplama ile şık zeminler....

Devamı

Kapalı spor sahaları

spor salonunda ve spor tesisinde kullanılmaktadır.

Devamı

Fabrika, İmalathane

Heterojen pvc kaplama yoğun trafik özelliğiyle tüm imalat alanlarında kullanılmaktadır....

Devamı

Hastane Zeminleri

Antibakteriyel pvc yer döşeme hastanelerin en çok tercih ettiği malzemeleridir....

Devamı

Merdiven kaplamaları

Tüm iç mekanların merdivenlerinde pvc kaplamaları kulllanılılmaktadır. Fiyat için arayınız....

Devamı

PVC Zemin Kaplama Ürünleri

Yeni nesil zemin kaplama çeşitlerinden birisi olan, sağlam ve dayanıklı yapısı ile aşınma ve darbelerin yoğun olduğu alanlarda kullanılan heterojen zemin kaplama özellikle; okul, hastane, bazı endüstriyel kuruluşlar ve evlerde oldukça yüksek performans sergilemektedir. Rutubet ve nemden etkilenmeyen, su ile temasında kabarma şişme yapmayan, kolay temizlenebilen ve mikrop barındırmayan bu ürünler rulolar haline istiflenip metre kare cinsinden satışa sunulmaktadır.

Devamı

Heterojen Pvc Yer Kaplama

 Fiyat bakımından son derece ekonomik olan, bir kaç saat içerisinde büyük bir binaya serilerek kullanıma sunulma yeteneği olan bu uygulamalar, geçici zemin çözümleri için de oldukça idealdir. Üstelik geri dönüşümü sayesinde başka bir alanda da tekrar kullanılabilir. Değişik desen ve renk seçenekleri ile her dekorasyona ve alan konseptine rahatlıkla uyum sağlayabilen pvc heterojen, hem estetik hem fonksiyonel hem de ucuz bir dekorasyon çözümüdür.

Devamı

Etiketler : 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama, Yoğun Trafik Pvc Yer Döşemesi, Pvc Yer Döşemesi Fiyatları, Heterojen Pvc Kaplama ÇeşitleriPvc Zemin Kaplama FiyatlarıPvc Yer Kaplama Malzemeleri, Toki Pvc Yer Döşemeleri, En Ucuz Pvc Yer Döşemesi Fiyatları, Serfloor Pvc Yer Döşemesi, Koçtaş Yer Döşemeleri, Tekzen Yer Kaplamaları, Pvc Yer Döşemesi Nasıl Döşenir, Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri, Yer Zemin Kaplama Malzemeleri, Pvc Yer Kaplama Fiyatları, Pvc Yer Döşemesi, Pvc Zemin Kaplama

Poz No

25.116/A5

TANIMI : 2 mm kalınlıkta PVC esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması (kamu hizmet binalarının bütün koridorları, adliye duruşma salonu, kondisyon ve çok amaçlı salonlar, hastaneler, yoğun bakım odaları, hasta odaları (ameliyathane ve x-ray odaları hariç)

UYGULAMA ALANLARI: Hastaneler , ofis , fabrikalar , oteller ,  resturant , ev , merdiven kaplama , yemekhane, ana okulları,  sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, yatakhaneler , kreşler, ofisler , kamu binaları mağazalar , süper marketler, kapalı spor salonları , Sinema,  konferans, ticaret merkezleri , fabrikaların yönetim ofisleri , havaalanları, ticari alanlara , fuarcılık Sektörü, banka yönetim binaları ve şubeleri  devlet daireleri gibi vs tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür.

 

sehirler bölgesi